LIIKLUSKINDLUSTUS

Maanteeameti registrisse kantud sõidukitel peab olema kehtiv liikluskindlustus. Liikluskindlustuse sõlmimise kohustus on vastutaval kasutajal. Kui vastutav kasutaja puudub, siis lasub kohustus omanikul. Liikluskindlustuse leping on tähtajaline. Sõlmida saab 1 päevast kuni 12 kuuni. Ilma kehtiva liikluskindlustuseta ei tohi sõiduk liikluses osaleda.


ROHELINE KAART

Liikluskindlustuse leping kehtib kogu Euroopas. Küll tuleb välisriikides reisides vormistada Roheline Kaart. Roheline kaart on rahvusvaheline vastutuskindlustuse tõend. Kahjud korvatakse nende reeglite järgi, kus riigis õnnetus juhtus.


KASKOKINDLUSTUS

Kaskokindlustuse puhul on tegemist üldjuhul vabatahtlik kindlustusega. Küll nõuavad kõik liisingud oma autodele lisaks kohustuslikule liikluskindlustusele ka kaskokindlustust. Kaskokindlustus korvab lisaks liikluskahjudele ka lõhutud klaasid, sõiduki varguse või hävinemise.


KUIDAS KÄITUDA KAHJU KORRAL

Kui klient sattus liiklusõnnetusse, sõiduk varastati või läks põlema, tuleb sellest koheselt teavitada politseid. Seejärel tuleb teavitada esimesel võimalusel kahjust vastava kindlustusseltsi kahjukäsitlust.


MEIE KAUDU ON VÕIMALIK SÕLMIDA NII LIIKLUS- KUI KA KASKOKINDLUSTUST SMART KINDLUSTUSMAAKLERI AS VAHENDUSEL

Kindlustuse pakkumist küsi automüüjalt või arvuta ise aadressil www.smartkindlustus.ee

NB! Kindlustusteenuse pakkuja on Smart Kindlustusmaakler AS.

Kindlustuspakkumise saamiseks palume ühendust võtta Smart Kindlustusmaakler AS-ga kontaktidel:

Ülemiste City – Lõõtsa 2 B, Tallinn
Telefon: 61 81 610
Faks: 61 81 611
E-kiri: info@smartkindlustus.ee
Koduleht:  www.smartkindlustus.ee