Automarkide ja mudelite valik on nii suur, et nende tundmaõppimine, võrdlemine ning parima variandi leidmine võtab palju aega. Enamik meist ei taha kulutada auto otsingutele liiga palju aega. Lisaks, ostes autot teisest riigist on suur risk osta “siga kotis”. Selleks, et vältida ebameeldivusi auto ostmisel väljaspool Eestit ning säästa aega, pakub Nordauto sõidukite tellimise teenust.


Sõiduki Euroopast tellimise eelised

 • Säästame teid ajakulust, mida auto väljavalimine nõuab.
 • Me kontrollime auto ja müüja tausta – hooldused ja võimalikud avariid.
 • Kõikide dokumentide vormistamise teeb Nordauto.
 • Võimalik ka liisinguga osta.

Milliseid transpordivahendeid on võimalik tellida?

 • Sõiduauto.
 • Väikebuss.
 • Veoauto.
 • Ehitustehnika.

Tarneaeg

Me garanteerime, et sõiduk toimetatakse kohale õigeaegselt ja heas tehnilises seisukorras. Tarneajad sõltuvad sõiduki asukohast. Autode transporti teostab meie partner, kes on assotsiatsiooni ECG (European Association of Vehicle Logistics) liige.


Kuidas sõidukit tellida?

Tellimuse vormistamine toimub mitmes etapis:

 1. Täitke blankett oma andmetega ja saatke see meile. Palun kirjeldage täpsemalt ja näidake ära oma eelistused, et meie spetsialistid saaksid pakkuda teile sobiva sõiduki.
 2. Meie spetsialistid valivad Teie kriteeriumitele vastava sõiduki välja ja võtavad teiega ühendust 2 tööpäeva jooksul. Kui olete huvitatud konkreetsest autost, teostame koheselt taustakontrolli.
 3. Kui autoga on kõik korras, siis koostame teile hinnapakkumise.
 4. Määratakse kindlaks makseviis. Hinnapakkumine saadetakse kliendile, kui maksmisel ei osale kolmandad isikud (pangad, liisingufirmad). Kui ostmine toimub liisinguga, saadetakse hinnapakkumine esmalt panka.
 5. Kui kõik on korras ja te soovite sõiduki tellida, kinnitatakse tehing lepinguga.

Kui teil on lisaküsimusi, palun võtke meiega ühendust

Tel: 600 3659
E-mail: info@nordauto.ee
Kadaka tee 72a, 12618, Tallinn.

""
1

Teie andmed

Nimi
Tel. number
Aadress

Sõiduki andmed

Mark
Mudel
Hind
VIN
Link kulutusele
Lisainfo
0 /

"Saada" nupu vajutamisega annate nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks ja kasutamiseks privaatsustingimustes loetletud eesmärkidel ning loa endaga märgitud kanalite kaudu ühendust võtta.

Previous
Next